ГРОМАДА ШУКАЄ “ЗАХИСТ” НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Наш обов`язок – сприяти у всьому захисникам України – годувати, одягати, підтримувати, нині щиро вважає кожен  у Варвинській громаді – від пересічного мешканця до представників місцевої влади, на кого покладено важливу організаційну роль.

Крім допомоги продуктами харчування  воїнам Прилуцької тероборони, де несуть службу і чимало варвинців,  селищна рада віднайшла можливість профінансувати закупівлю захисного спорядження – бронежилетів, касок та іншого.

Пошук такого нині дефіцитного спорядження здійснюється за підтримки волонтерів – вихідців з Варви, інформує заступник селищного голови Андрій Галушка. Частина необхідного замовлена в межах країни, частина – прибуде із зарубіжжя. Зокрема, планується зібрати двадцять  повних комплектів – каска, бронежилет, нарукавники й наколінники.

Для чергових на варвинських блокпостах, котрі першими зустрічають транспорт, який рухається у громаду, теж буде організовано захисне спорядження  – придбано так звані жилети – “розгрузки”, котрі  місцеві умільці навчилися  підсилювати саморобним металевим захистом. Для цього використовуються автомобільні деталі, гуму  та інші матеріали і виходить теж міцний бронежилет.

Всі закупівлі проводяться оперативно, наскільки дозволяє логістика у країні, частина якої охоплена бойовими діями. Дуже сподіваємося, що замовлені засоби індивідуального захисту прибудуть у громаду швидко і берегтимуть життя наших воїнів і добровільних помічників у населених пунктах.

Ілюстрація з відкритих джерел