Гнідинцівський старостат – завжди за приклад іншим

Для того, щоб допомагати нашій армії, не потрібна вказівка чи розпорядження, потрібні лише воля нашого серця і бажання перемогти, – переконані жителі Гнідинцівського старостинського округу.

З моменту військового вторгнення Росії на нашу землю жителі Гнідинців, Остапівки, Богданів і Дащенок вкотре об’єднались у велику родину і своїм старостатом долучилися до допомоги нашим захисникам, – активно збирають продукти харчування довготривалого зберігання, овочі, засоби гігієни для наших захисників, теплий чоловічий одяг, взуття, термобілизну, дитячі речі. У Гнідинцях люди назбирали готівкою 15 тис. грн на потреби тероборони.

Господині цього старостату напекли пиріжків, коржиків, бісквітів, наліпили вареників, які передали бійцям Прилуцької тероборони. Днями волонтери привезли 150 л молока, з якого гнідинчанки Олена Кузнєцова і Валентина Єсаян зробили домашню бринзу. У Остапівці рукодільниці самоорганізувалися і в’яжуть для наших захисників теплі шкарпетки і рукавиці.

Як завжди велику гуманітарну поміч надає місцеве сільгосптовариство “Прогрес”: надали військкомату транспортний засіб, намололи борошна  для випічки, допомагають пальним для заправки автівок, виділили тушу свині, з якої господині наготували тушкованки, наліпили котлет і ін. смаколиків для військових.

Кожного дня долучається все більше тих, хто прагне краплинкою свого добра наблизити такий довгожданий мир і спокій. Їх об’єднують спільні бажання: зупинити війну, вберегти життя, допомогти своїм захисникам. Усі розуміють, що у цій війні важливий внесок кожного!