ФІНІШ ДИТИНСТВА, ПОЧАТОК ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

Свято дорослості і прощання з дитинством 25 червня відбулося на святково прикрашеному шкільному подвір’ї ліцею №1. У цьому навчальному закладі вже стає традицією святкувати випускний в новому, дещо спрощеному форматі. Він і за часом проведення був значно коротшим, ніж в попередні роки, і випускники були без вечірніх нарядів, проте елегантні, усміхнені.

Для багатьох випускний – це традиційно застілля, танці, схід сонця. Проте є й альтернатива такому перебігу останнього спільного свята вчорашніх школярів: замість ресторану та вбрання витратити гроші на спільну поїздку, аби побачити щось нове, отримати нові емоції та враження, котрі залишаться у пам’яті кожного на все життя. Саме такий формат і обрали випускники ліцею №1.

Після короткого вступного слова ведучих, було запрошено на святкову лінійку 22 цьогорічних випускників. Під гучні оплески вони спускалися сходами і разом зі своїми першими вчителями та класними керівниками вишикувалися на шкільному подвір’ї.

Наказ про випуск із ліцею учнів 11 класу та вручення атестатів зачитала заступник директора з навчально-виховної роботи Ва­­лентина Савицька. А директор школи Тетяна Прищенко, сказавши кожному випускнику напутні слова та привітавши з визначною віхою в житті, вручила документ зрілості.

У той час їх батьки неабияк раділи, дехто навіть не стримав сльозу радості і смутку – їх діти виросли, вирушають у доросле життя.

З найкращими побажаннями з нагоди свята до випускників та усіх присутніх зверталися селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, директор закладу Тетяна Прищенко, класні керівники Ольга Вовчук і Лідія Нічик, перші вчителі Світлана Таран і Тамара Радченко, від імені батьків напутнє слово мовили Алла Шушвал та Олександр Любчик.

Святкове дійство було насичене гордістю за випускників, вдячністю вчителям і батькам, щирими словами вітань і побажань, а ще піснями, танцями… Були, звичайно, і сльози, а також відзнаки – срібну медаль здобув випускник Дмитро Гезердава – та багато-багато квітів.

А завершальним акордом випускного свята став останній шкільний вальс, в якому випускники поринули у спогади, мрії, сподівання, відчули радість, смуток та світлу печаль.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.