Дороги, газ та електрика: як відновлюється Чернігівщина

Новини. Чернігівщина

У Чернігівській області вчора, 13 травня, тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури – доріг, газу та електрики. Про це йдеться на сторінці В’ячеслава Чауса у Телеграмі.

Приміром, у Чернігові в мікрорайоні Бобровиця проводили відновлювальні роботи на лініях електропередач, встановлювали нові електроопори замість пошкоджених. Також тут продовжувалися роботи з відновлення газопостачання.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Цього дня у роботах було задіяно 91 працівника та 57 одиниць техніки підрядних організацій.

На трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин продовжувалися будівництво тимчасового об’їзду через один зі зруйнованих мостів у Ніжинському районі. Тут уже формували основу дороги зі щебенево-піщаної суміші. Також на трьох ділянках цієї дороги пневмоструменевим методом відремонтували 102 кв. метрів покриття, ще на одній — проводили фрезерування для подальшого ремонту.

Не припиняється ремонт важливого шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. На двох ділянках тут провели ямковий ремонт 407 кв. метрів покриття, а ще на одній — аварійний суцільний ремонт.

На трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч цього дня відновили 168 кв. метрів покриття.

Як ямковий (315 кв. метрів), так і аварійний суцільний ремонт проводили і на шляху Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі.

Ще 487 кв. метрів покриття відремонтували на дорозі М-02 Кіпті — Глухів — Бачівськ.

На різних ділянках дороги М-01 Київ — Чернігів демонтували перила, ремонтували та встановлювали бар’єрні огородження, проводили земляні роботи.

Джерело: https://cntime.cn.ua/dorogi-gaz-ta-elektrika-yak-vidnovlyuyetsya-cherni-article/?fbclid=IwAR23IK6h7k4c7cGG4dGXhAB0EufR7Fs1C_XcNL7imtL2MTcHnWn9g2Ed9gQ

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).