Допомога від Сергія Гайдая

На добру справу

Як показали перші надважкі воєнні місяці, сила українців – у відвазі, мужності, незламності на полі бою та у згуртованості, готовності спільно працювати на перемогу – у тилу. Кожен – від добросердої бабусі-пенсіонерки до підприємця чи керівника компанії, свідомих того, у який важкий і відповідальний час живемо, прагнуть нині долучитися до допомоги Збройним силам України, підтримати тих, хто важкою ціною виборює незалежність на фронтах чи потрапив у біду або скруту внаслідок війни.

Депутат Чернігівської обласної ради, голова наглядової ради ТОВ “ІСТ АГРО СЕРВІС” і наш земляк – вихідець з Варви Сергій Гайдай і в мирний час завжди надавав допомогу рідній громаді. Підтримка закладів освіти і медицини, спорту, обдарованої молоді, поміч ветеранам і малозабезпеченим землякам – то вже звичне коло депутатської діяльності на Варвинщині. А з початком війни пріоритет для Сергія Анатолійовича, як і кожної свідомої людини, – допомога захисникам України, підтримка їх родин, корисні придбання на оборонні і гуманітарні потреби.

Більше 150 тис. грн фінансової допомоги було надано Варвинській селищній раді на першочергові потреби громади у зв`язку з військовими діями в країні, адже далеко не завжди через складний бюджетний процес вона має змогу швидко вирішити те чи інше нагальне питання коштами громадівського бюджету. Їх використано на термінові придбання та допомогу родинам загиблих воїнів.

Для потреб громади надано два автономні генератори – на випадок надзвичайної ситуації у комунальній сфері.

Сергій Гайдай бере участь у забезпеченні захисників спорядженням, засобами зв’язку, транспортом тощо. Зокрема, ним передано для потреб ЗСУ і добровільних формувань чотири сучасні автівки, які сприяють у мобільності підрозділів і перевезенні необхідних вантажів.

Нині наш представник в області працює над залученням гуманітарної допомоги для постраждалої від навали рашистів Чернігівщини. Зокрема, за його сприяння надходять медичні препарати, і у Варвинську громаду зокрема.

Внесок кожного у загальний результат важливий, як цеглина до цеглини – у міцному мурі нашої державності, вважає Сергій Анатолійович і закликає земляків не втрачати згуртованості, витримки, вірити у перемогу і спільно працювати на неї.

Є. Зима, фото автора