Цікаво і видовищно

МІСЦЕВИЙ СПОРТ

25 січня відбувся заключний тур чемпіонату району з волейболу 2019-2020 р.р. Лідер нинішнього чемпіонату – волейболісти місцевої поліції, впевнено переграли ветеранів волейболу – 3:1, а «прогресівці» з таким же рахунком були сильнішими за «жолудят».

Отже, за набраними очками (зі 100-відсотковим показником) переможцем нинішнього чемпіонату (як і в попередні два роки) стала волейбольна команда «Динамо». На другій сходинці – волейболісти остапівського «Прогресу», а замикають чільну трійку волейболісти команди «Жолуді».

Слід зазначити, що нинішній чемпіонат виявився досить цікавим і видовищним, а вболівальники мали можливість насолоджуватись добротною грою волейболістів.

4 січня ц.р. розіграно кубок «Жолудя». Це за ініціативи і фінансової підтримки гравців команди з однойменною назвою. Перемогу в турнірі святкували волейболісти «Прогресу», які в фінальній грі були сильнішими за волейболістів з Ладана, перегравши їх з рахунком 3:1.

У суботу, 1 лютого, проводиться один із найочікуваніших волейбольних турнірів – кубок з волейболу СТОВ «Прогрес». Початок о 10.00 год. Завітайте, буде цікаво.

В’ячеслав ГИЛЕНКО