
Перший квартал роботи лікарів у віддалених населених пунктах став дуже насиченим і має свої результати. Починаючи із кінця січня команди всіх трьох громад вже здійснили більше ніж 30 виїздів і проконсультувати 771 людину.
За цей час вдалося провести велику кількість скринінгів, за результатами яких можна було визначити яку ж саме допомогу потребує пацієнт. Також медичні працівники виписати велику кількість рецептів, направлень до вузьких спеціалістів, змогли організувати обстеження жителів за місцем проживання, що також потребують огляду лікарів, але не мають змоги дістатися навіть до місцевого пункту прийому.
В першому кварталі роботи мобільних медичних команд вже є свої історії успіху та вдячні пацієнти, які чекають з нетерпінням наступного візиту аби прийти ще самим і привести із собою своїх друзів та родичів.
В одній із громад під час виїзду лікарів пенсіонерка поважного віку читала свої вірші на знак подяки за те, що медики приділили увагу і приїхали.

На інфраструктурних об’єктах громади
На добру справу
У освіті громади
На добру справу
Вельмишановне товариство!
Із сесії селищної ради