19 серпня – День пасічника

Традиційно щороку з нагоди Дня пасічника варвинська газета розповідає про місцевих корифеїв цього прадавнього українського промислу – досвідчених, знаних сивочолих чоловіків, у яких вчаться інші. А от цього разу наша розповідь дещо інша – про початківця, адже із таких колись теж виростають справжні майстри, та ще й про …молоду жінку. Озерянчанка Валентина ВОЛОХ вже другий сезон самостійно пасічникує у татовій пасіці – відтоді, як глава родини передчасно пішов у засвіти.

Розмова із Валентиною про її перші кроки у пасічництві відкрила й низку інших цікавих захоплень жінки. Хоч очолює Кухарський дитсадок, однак знаходить час і сили для домашнього господарства, любить сад, квіти і тварин, нещодавно сіла за кермо автівки, пише вірші і дописи до соцмереж і газет, завжди активна у громадському житті сіл, де живе і працює.

І на додачу невеличкий штрих до майбутнього портрета озерянської пасічниці – раніше родина жила у Варві, але віддала перевагу життю сільському – ближче до витоків роду, до природи і щирості людських взаємин. Отож Валентина є не показною, а справжньою патріоткою українського села, до чого закликає й інших.

Героїню розповіді і всіх пасічників Варвинщини вітаємо з їх святковим днем, зичимо здоров`я і наснаги на цю корисну людям працю. Докладніше про початкуючу озерянську пасічницю читайте у випуску друкованої газети, яку передплатники отримають у четвер, 20 серпня. Придбати свіжу газету можна у варвинських магазинах В.Рептюха по Шевченка та родини Небратів у мікрорайоні “Нафтовик”.