Зберігаймо спокій, витримку, гуртуймося на допомогу

Минула доба у Варвинській громаді, котра перебуває поза зоною активних військових  дій, минула відносно спокійно, проте дедалі наростає напруження серед населення, інформує Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва вранці 27.02.

На території Варвинщини діють ефективне патрулювання (екіпажі тероборони і поліції) та  інформування щодо обстановки. Працюють медзаклади, аптеки, магазини, хоч і відчувається певний дефіцит товарів.

Небайдужі мешканці громади та підприємці вдосталь забезпечили патрулі харчуванням. Місцевими волонтерами та  селищною радою ведеться збір гуманітарної допомоги (продукти харчування, ліки, теплі речі) на потреби захисників та постраждалого населення регіонів бойових дій.

Вчора на Варвинщині за участі мешканців  було демонтовано чимало вказівників населених пунктів, дорожніх знаків, аби не сприяти в орієнтування на місцевості  ворожих сил. Щоправда, далеко  не всі вони були здані на зберігання комунальникам. Особливо “гарячі” голови довелося стримувати від зайвої  руйнації, повідомляє голова громади і просить всіх мешканців не втрачати витримки, виваженості, орієнтуватися на рекомендації і прохання про допомогу з офіційних джерел.

Перевіряється інформація і про встановлення на території громади міток чи якихось розпізнавальних знаків для орієнтування ворожих військ.

Місцева влада закликає населення (крім працівників критичної інфраструктури, патрульних та ін.) максимально утриматися від перебування на вулиці, залишатися вдома, зберігати спокій і витримку, не поширювати неперевірених даних у інформаційному просторі, піклуватися про літніх людей і дітей, котролювати підлітків, долучатися до корисних справ на  підтримання громадського порядку і ефективну оборону у разі потреби.