Засяяла вогниками новорічна ялинка

Святкуємо

19 грудня, в день святого Миколая, у Варві на центральній площі відбулося відкриття новорічної ялинки, на яке завітали дорослі і юні мешканці селища, представники трудових колективів, керівництво селища.

Тепло привітала громадськість зі святом Миколая і наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим очільниця селища Валентина Са­вер­ська-Лихошва, а також адресувала всім найкращі побажання у 2018 році. Гарними піснями вітали учасників заходу ансамбль «Надвечір’я» та хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Присутні отримали теплі вітання й від самого Миколая, а малеча від нього – солодощі.

Ніби за помахом чарівної палички, під оплески присутніх засяяла яскравими вогниками зелена красуня, усміхнулась різнобарвними вогниками, одягнувши святкове новорічне вбрання, і навіть зимонька-зима, нагадавши про себе, потішила того дня варвинців пухнастим снігом і легким морозцем.

Цю пухнасту красуню придбали у жителя Калиновиці Віталія Галімука за 2 тис. грн. Селищна рада оновила прикраси та придбала сучасну ілюмінацію ще на 5 тис. грн. Деякі іграшки для ялинки виготовили працівники загону благоустрою власними руками. Тож тепер це ошатне та нарядне деревце буде тішити мешканців і гостей райцентру до Йорданських свят.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ