Внутрішньо переміщені особи отримують продуктові набори

Минулого тижня у Варвинську громаду було доставлено першу партію гуманітарної допомоги,  яка збирається на підтримку постраждалих регіонів України у  її  тилових областях. Це продуктові набори, до яких входять крупи, макарони, консерви тощо. У громаді їх першочергово спрямували для внутрішньо переміщених осіб, які у два тяжкі місяці війни мусили залишити свої домівки  під обстрілами і загрозою окупації.

Триває отримання  такої допомоги у одному з  чисельних старостатів – Журавському.  З початку  російського вторгнення сюди прибули, переважно до батьків, рідних і знайомих,  понад три сотні втікачів від війни, які мешкали у Києві  та області, на півночі  Чернігівщини, в інших, охоплених війною, містах і селах.  Станом на 4 травня продуктові набори отримали  більше 160 осіб, інформує староста села В`ячеслав ПИЛИПЧЕНКО. Ця благодійна акція триває, проте немало переселенців, щойно їх міста було звільнено від окупантів та обстрілів, повернулися додому – працювати, відновлювати мирне життя.

Як зазначає В`ячеслав Юрійович, і у мирній Журавці переселенці намагалися бути корисними землякам і країні – брали участь у патрулюванні села і в чергуваннях на блокпостах, у волонтерських акціях.

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).