Внутрішні роботи «форсують» до Першовересня

На інфраструктурних об`єктах Варвинщини

Наприкінці серпня у кожному навчальному закладі Варвинщини гамірно і пахне фарбою, адже за лічені дні сюди прийдуть школярі, аби з новими силами взятися за «граніт» науки – підвалини успішного майбутнього кожної дитини. Від того, чи створено у навчальному закладі комфортне середовище – чи тепло, затишно, чисто і красиво у ньому, теж великою мірою залежить успіх подальшого навчального процесу.

Цьогорічного підготовчого серпня найспекотніше у Журавській школі – тут тривають роботи з теплореновації будівлі – утеплення і облицювання фасаду, заміна вікон і дверей на склопластик за президентською програмою «Велике будівництво». Наступним етапом стане дороговартісне осучаснення шкільних спортзалу і їдальні, інших приміщень.

І якщо зовнішні роботи, а фасад вже вкривають ошатним декоративним «короїдом», ще можна неквапом завершувати протягом теплої осені, то з облаштуванням віконних і дверних відкосів будівельники поспішають. Адже 1 вересня класи, опоряджені новими енергоощадними вікнами, заповняться гомінкою дітворою.

Хід робіт на реконструкції, проблеми, що виникають у процесі ремонту, минулого тижня вивчав голова РДА Вячеслав Пилипченко, під постійним контролем якого перебувають всі інфраструктурні об`єкти району. Разом із директором закладу Михайлом Момотом і будівельниками обговорили труднощі, котрі постають у ході реконструкції.

Будівельники, які того дня швидкими темпами монтували на диво широкі підвіконня і відкоси вікон (а це означає, що нині товщина утеплених стін суттєво зросла), обіцяли у визначені терміни вкластися, адже поєднувати шкільне життя і ремонт складно буде і їм, і колективу школи та дітворі.

Нагадаємо, що реновацію Журавської школи виконує чернігівське ПП «Рембуд-2603», коштуватиме вона в комплексі близько 6,4 млн грн з державного (переважно) і районного бюджетів. Аби надалі працювати у осучасненому і теплому закладі, журавчани терпляче переносять тимчасові незручності ремонту.

Текст і фото Є. Зими

This slideshow requires JavaScript.