Віктора Гармаша нагороджено Почесною грамотою обласної ради

З відзнакою!

Серед відзнак, котрих напередодні цьогорічного Дня Незалежності України удостоєно кращих представників Варвинської громади, є відзнака обласного рівня – Почесна грамота Чернігівської обласної ради з врученням пам`ятного знака. З нею колеги-депутати селищної ради вітали на минулій сесії одного з найактивніших представників Варвинського самоврядування – голову бюджетної комісії Віктора ГАРМАША.

Віктора Івановича Гармаша, авторитетну серед земляків людину, знаючого спеціаліста у сфері фінансів, у ході перших виборів до Варвинської ОТГ 2017 року обрано депутатом Варвинської селищної ради. З початку діяльності у раді він очолює постійну комісію з питань фінансів, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва селищної ради і завжди принципово обстоює інтереси мешканців громади, раціональне використання спільної селищної казни, забезпечення належної роботи бюджетної сфери ОТГ і Варвинщини в цілому.

Бюджетна комісія ретельно вивчає питання наповнення бюджету і здійснення видатків з нього – з чітким дотриманням законодавства. За ініціативи голови комісії впроваджуються новітні засоби котролю за використанням техніки і пального в установах ОТГ – діє система GPS-моніторингу, що сприяє оптимізації витрат та економії коштів.

Довідково: Віктор Гармаш має значний досвід у сфері бюджету та фінансів, адже після здобуття вищої освіти, з 1990-го року, розпочав трудову діяльність заступником головного бухгалтера райфінвідділу, продовжив її у податковій інспекції, пройшовши довгий шлях від інспектора до керівника. З 2016-го року працює на посаді заступника фінансового директора у ТОВ «ІСТ АГРО СЕРВІС». Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками різного гатунку. До речі, родом депутат з Брагинців Варвинського району, нині з родиною мешкає у Варві, торік перетнув межу зрілості – «золотий» ювілей, тож добре орієнтується, якими проблемами живе нині Варвинщина.

Будучи обізнаним із законодавчою базою, Віктор Іванович професійно вносить пропозиції на розгляд депутатів селищної ради щодо розбудови Варвинської ОТГ. Його кваліфіковані роз`ясненя є стабілізуючим фактором у ході гострих дискусій на засіданнях депутатських комісій.

Як депутат Варвинської селищної ради постійно у контакті не тільки з виборцями свого виборчого округу, а й з мешканцями Варви і району, працівниками різних сфер життєдіяльності. Оперативно реагує на потреби й ініціативи людей, зокрема, контролює, аби селище своєчасно забезпечувало свою частку співфінансування районних установ, брало участь у соціальних програмах і додатковому стимулюванні працівників місцевої медицини.

За сприяння В.І. Гармаша в мікрорайоні «Аеродромний» було встановлено дитячий ігровий майданчик, облаштовано тверде покриття низки вулиць.

Віктор Гармаш – простий і людяний у спілкуванні, дослухається до думки мешканців громади, особисто бере активну участь у заходах, ініційованих ними.

«Виявляє високий рівень професіоналізму, ділової активності, ініціативи й творчості. Працьовитість і наполегливість у досягненні мети – основні риси у стилі роботи, – так характеризують його у селищній раді, у листі-поданні щодо нагородження грамотою. – Необхідну вимогливість до себе й колег поєднує з толерантністю та дипломатичністю. За час роботи завоював шану й повагу серед мешканців громади, авторитет – серед працівників селищної ради, депутатського корпусу.»

Тож, вітаємо Віктора Гармаша із цією високою відзнакою і зичимо наснаги у подальшій діяльності на благо громади!