ВИДАЧА ДОПОМОГИ У ВАРВИНСЬКОМУ БК ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

 

Оперативно, фактично протягом тижня, у Варву було доставлено, розвантажено і  передано населенню гумнітарну допомогу – продуктові набори, отримані  з минулої п`ятниці  у Прилуках за державним розподілом від областей України, які надають підтримку постраждалим регіонам.

Потреба для Варвинщини складала близько 16 тис. наборів (за кількістю населення і переселенців), а фактично надійшло трохи більше 14 тис. Тож першочергово запрошувалися на отримання варвинці пільгових категорій – внутрішньо переміщені особи, які не отримали  продуктові набори раніше; сім`ї з дітьми, які мають статус (з особливими життєвами потребами, багатодітні родини, сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, онкологічно хворі та з іншими важкими захворюваннями), пенсіонери.

Підопічним соціальних служб, хто не мав змоги самостійно отримати допомогу,  організовано доставку. Також забезпечуються  продуктовими наборами воїни, які цими днями мобілізовані  і проходять навчання, та родини військовослужбовців.

У селах громади  допомогу мешканці  вже отримали,  наразі завершується видача наявного запасу  у Будинку культури селища, де такий гуманітарний пункт згортає свою роботу, інформує заступник селищного голови О. Філоненко.  Варвинці, котрі не отримали допомогу, можуть звертатися до селищної ради (вхід з двору). У суботу, 14 травня, пункт у селищній раді працюватиме з 9-ої до 13-ої.

Як зазначають у селищній раді, потреба у продуктовій допомозі, як і для інших громад області, поки що  не забезпечена орієнтовно на 10 відсотків. Тож сподіваються, що такі вантажі від тилових областей надходитимуть і надалі, щоб кожен варвинець міг скористатися своїм правом на отримання продуктового набору  і використати  його для своєї родини чи передати на благодійність.

За повід. селищної ради

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).