Варвинські школярі взяли участь у конкурсі від Аграрної партії. Наші юні художники – серед переможців

Знай наших! 

Перебуваючи у Варвинському районі, депутат обласної ради, голова обласної партійної організації Аграрної партії України Сергій Гайдай із задоволенням виконав прємну місію – у Журавській і Варвинській ЗОШ вручив відзнаки переможцям і учасникам обласного конкурсу малюнків „Великий Кобзар – символ незламної України”, проведеного нещодавно за ініціативи і підтримки аграріїв Чернігівщини.

– У ці важкі для країни часи важливо бути згуртованими, пам`ятати уроки минулого. – Зазначив Сергій Анатолійович. – Конкурс малюнка, присвячений життю і творчості Тараса Шевченка, проведено під гаслом „Збережемо найдорожче – збудуємо найкраще”. Ми, нащадки Великого Кобзаря, зобов`язані розвивати й підтримувати творчість мо­лодих талантів. Діти – це наше майбутнє!

Всього на творчий конкурс надійшло бли­зько 350 робіт юних художників з усієї області. Визначити кращих було до­волі непросто, хоч і попрацювало журі у складі професій­них художників. До його складу за­про­­шувалися пред­­ставниці Чер­ні­гів­­ської арт-студії „Колібрі” Л. Іб­­ра­­­гімова, А. Мо­­ро­­­­­зова, худож­ни­ця-­­­ аматорка О. Пе­­­куровська, за­­ступниця голови Деснянської райорганізації Аграрної партії і професійна художниця К. Мажуга та ін. Вони зазначали, що дав­но не бачили такої кількості гарних робіт, а більшість учасни­ків мають неабиякі талант, індивідуальність, творчі здібності.

Серед конкурсантів – талановиті школярі з Варвинщини. Так, журавчанин Руслан Дубовик у номінації І-ої категорії (вікова група 14-18 років) здобув високе ІІ місце, варвинчанку Ірину Тищенко (Варвинська ЗОШ) відзначено у заохочувальній номінації „Гран-прі” теж у старшій віковій групі. Особисто і через педагогів їм Сергій Гайдай вручив заслужені відзнаки і подарунки, а також – заохочувальні призи всім учасникам. Це Ірина Зозуля з Журавки, варвинці Вікторія Бойко, Сергій Хажанець, Олексій Долинний, Яна Малюга та Максим Рубан. Спілкуючисть із юними талановитими земляками, очільник Аграрної партії області зичив їм нових творчих перемог і успіху у дорослому життєвому сходженні.

Текст і фото Є. Зими.