Терміни виплати допомоги вимушеним переселенцям продовжено

Варто знати

Кінцевий строк подання заяви для отримання допомоги вимушеним переселенцям подовжено до 30 квітня. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідне рішення Уряд схвалив на засіданні 9 квітня.

«Підтримка наших людей — це пріоритет. По всій країні. Тих, хто вимушений був поїхати, і тих, хто залишився у своїх домівках. Підтримка грошима, житлом, їжею, ліками. Будемо робити все, аби ніхто не залишався сам на сам із цієї бідою», — наголосив Денис Шмигаль.

Вимушені переселенці тепер зможуть скористатися програмою підтримки до кінця квітня. Дорослі мають можливість отримати 2 тис. грн та 3 тис. грн на дитину.

Раніше Уряд змінив порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Як відзначив Прем’єр-міністр, оформити статус переселенця тепер можна після працевлаштування.

Джерело:

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-podovzhiv-termin-otrimannya-dopomogi-vimushenim-pereselencyam-denis-shmigal

Нагадуємо:

Реєстрація внутрішньо переміщених осіб у Варвинській громаді – відділ соцзахисту Прилуцької цивільно-військової адміністрації: Федорченко Ольга Олексіївна – +380463621196 (смт Варва, вул. Шевченка, 15); Центр надання адмінпослуг (ЦНАП, у приміщенні Варвинського будинку культури) – Бабенко Наталія Миколаївна +380666819384.