СТАРТУЄ ЕСТАФЕТА ЩАСТЯ!

Увага! Анонс

Служба у справах дітей і сім’ї Варвинської селищної ради з нагоди Міжнародного дня щастя починає естафету. Нехай ця ЕСТАФЕТА ЩАСТЯ пролетить від хати до хати, від серця до серця й об’єднає тих, хто має лише один рік життя за спиною, з тими, хто скоро стане повнолітнім.

Минулого року започатковано гарну традицію – відзначати День щастя. На жаль, цьогорічні події не дають можливості продовжити її на тому ж рівні. Натомість пропонуємо такий варіант: від сьогодні до 23 год. 59 хв. 22 березня на адресу children@vsrada.gov.ua надсилати вірші, казки, оповідання, загадки, скановані копії малюнків, фотографії тощо, в яких реально зображено відбиток щастя.

Всі опрацьовані роботи знайдуть своє місце на сайті селищної ради, а після закінчення карантину автори двадцяти найкращих, виконаних самостійно, отримають гостинці. Виставляючи роботи, не забудьте вказувати своє прізвище, ім’я, по батькові та вік, а також номери контактних телефонів. З усіма питаннями звертатися за тел.: (050)9940003 або (096)4961316.

Якщо будуть прохання про продовження терміну, то таку пропозицію реально втілити в життя.  З нетерпінням очікуємо вашого бачення щастя!