Рятувальникам – новий сучасний спецавтомобіль і підвищення зарплатні

Напередодні Новоріччя, 26 грудня, з привітаннями і подарунками у рідній і йому Варві побував земляк-нардеп, лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Того дня місцеві вогне­борці урочисто приймали давно очікуваний новий спецавтомобіль, а садківська малеча – солодощі від Ді­да Мороза й Снігуроньки, якими попрацювали нардеп і його донька Вла­дислава. У зустрічах в колективах взяли участь депутат облради і керівник партійної організації Чернігівщини Олег Авер`янов, начальник УДСНС Ук­раїни в Чернігівській області Ро­ман Гордовий, голова районної ради Пет­ро Бакуменко, заступник голови селища Тамара Дейнека, місцеві депутати від РПЛ.

– Дехто каже, що рятувальники отримують зарплати за те, що сплять. Краще, хлопці, спіть, бо коли вас будять – значить, до когось у дім прийшло лихо і треба допомога. – Такими словами під схвальний гул учасників зустрічі нардеп вітався з колективом варвинської пожежно-рятувальної служби.

Робота рятувальників дуже важлива – вони рятують життя людей і їх майно. Тому наша команда робить все, щоб повернути їй престиж.

Спецавтомобіль, який у числі інших місцевих служб ДСНС варвинці отримали за сприяння депутата, коштує більше 5 млн грн, виробництва ладанського ТОВ “Пожспецмаш”, котре відродилося останніми роками. Техніка обладнанана усіма необхідними рятувальницькими «лайфхаками»: підвищена прохідність бездоріжжям, запас води 4 тонни, кабіна на шістьох бійців. Має телескопічну освітлювальну щоглу, електрогенератор, мотопомпу, потужний насосом з підігрівом, колонку на гідрант, бензопилу і бензоріз для розрізання різних перешкод тощо.

Щоб мати змогу прийняти таку техніку, місцевим вогнеборцям за сприяння районної влади, громад Варви та сіл довелося вести добудову гаража. Проте не нарікають, адже нової техніки, як зазначив начальник районного сектора УДСНС Вячеслав Самаль, не отримували з 1992 року.

Нардеп-земляк принагідно повідомив, що цьогоріч зарплати працівникам ДСНС суттєво зротуть – менше 9 тисяч гривень ніхто з них не отримуватиме.

Групу варвинських рятувальників Олег Ляшко відзначив і подяками та преміями. Під оплески колег їх отримали Владислав Бабак, Андрій Даценко, Юрій Сай, Андрій Завгородній, Любомир Кекух. А представники Варвинського району і об`єднаної територіальної громади Петро Бакуменко і Тамара Дейнека подякували народному депутатові за допомогу у вирішенні фінансових питань громад. Зокрема, за його сприяння також залучаються кошти на ремонт електромереж у селищних дитсадках. Під час відвідин Варви він там теж побував і потішив малечу.

This slideshow requires JavaScript.

Фото Н. Паляниці