Райвійськком нової формації

Такий вже стереотип ціє посади: поважний чоловік, здебільшого у віці, офіцер, що пройшов чимало кадрових щаблів… Та нова українська реальність – війна на сході і злам суспільно-політичних формацій, ламає чимало стереотипів. З вересня цього року Варвинський районний територіальний центр комплектування і соціальної підтримки (колишній райвійськкомат) очолює 33-річний Сергій Юрченко – певно, наймолодший «воєнком» за час існування установи. Теж досвідчений офіцер, підполковник, проте його головним життєвим і армійським «університетом» стала служба у зоні ООС – з грудня 2018 до вересня ц.р.

До мирної праці у місцевому центрі комплектації і соцпідтримки, звідки свого часу направлявся на навчання і на службу, працював на різних посадах, Сергій Сергійович повернувся вже у якості військового комісара.

Після закінчення місцевої одинадцятирічки у 2004 році через Варвинський РВК вступив на навчання до Полтавського військового інституту зв`язку, у 2007 фахову освіту продовжив у військовому інституті телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ». З 2008 до 2015 проходив військову службу у внутрішніх військах МВС України на посаді начальника вузла зв`язку. Проте події у державі змінили й напрямок роботи молодого офіцера: у березні 2015 року був призваний на військову службу за мобілізацією, очолював відділення комплектування Варвинського ОМВК, був заступником військового комісара.

За всі роки роботи у місцевому осередку військового відомства Сергій Юрченко зарекомендував себе знаючим, відповідальним, ініціативним офіцером, відгукуються колеги із центру комплектування і соцпідтримки. Дисципліну і постійне самовдосконалення вважає основою сучасної військової служби, тож особистим прикладом налаштовує здорову атмосферу у колективі. Має низку відзнак за сумлінну службу: подяки і грамоти військових комісарів РВК і ОВК, Варвинської районної ради.

Військовий комісар С. Юрченко забезпечує високу бойову готовність, дисципліну та статутний порядок у ввіреному йому підрозділі і водночас є врівноваженою, доброзичливою, тактовною людиною, тож серед особового складу користується авторитетом і повагою.

Пишаються колеги новою родиною варвинських військових, адже у зоні ООС несуть службу і молодші брати Сергія Сергійовича – 30-річний Дмитро, якого варвинці не раз бачили у волонтерських репортажах зі сходу, та 24-річний Ігор. Вболіває за щасливу долю синів-військових мама Надія Миколаївна, має свій «тил» Сергій Сергійович, бо одружений, разом з дружиною виховують донечку.

Ось такі вони, нинішні військовики: фахові, прості, людяні, надійні. Вони не кичаться званнями і посадами, а щоденно роблять свою важливу роботу – стоять на сторожі нашого мирного життя. Здоров`я, козацького гарту і сили кожному нашому воїну і мирного неба над рідною землею.

Є. Зима

На знімку: майбутній райвійськком Сергій Юрченко на присязі.