ПРИВІТАЛИ ЕНЕРГЕТИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ


22 грудня працівники енергетичної галузі України відзначали своє професійне свято. Ця галузь – основа економіки держави, ключовий елемент господарського комплексу, запорука ефективного розвитку промисловості, сільського господарства, соціально-побутової сфери.

Тож того дня у приміщенні Варвинського РЕМ відбулись урочисті збори, на яких працівників енергетичної галузі Варвинщини привітали селищний голова Валентина Саверська-Лихошва та її заступник Віктор Гармаш. Звертаючись до присутніх, вони висловили їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують на Варвинщині, за продуктивну співпрацю і побажали всьому колективу енергетиків безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги, вагомих успіхів у роботі та міцного здоров’я, миру, щастя, сімейного благополуччя.

А за високий професіоналізм, сумлінну працю і значний особистий трудовий внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята вони вручили Почесну грамоту селищної ради інженеру ІІ категорії Надії Кокозій та Подяку селищного голови – контролеру Прилуцького РЕМ Варвинської дільниці Тетяні Мовчан.

В ході урочистих зборів  також були вручені грамоти районної ради електромонтеру оперативно-виїзної бригади оперативно-диспетчерської групи Юрію Карасенку та від профспілкової організації – контролеру групи ГТА Оксані Шевченко.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ