Працівниці терапевтичного відділення, які перебували на ізоляції в закладі, вже вдома

Це стало можливим після надходження результатів лабораторного тестування. Вони у всіх негативні, тобто інфікування, на щастя, не виявлено, повідомляє директор ЦРЛ Юрій Полонець. Далі до двотижневого терміну вони самоізолюються вдома, а потім зможуть приступити до роботи.

Нагадаємо, п`ять медпрацівників терапевтичного відділення і стільки ж – інфекційного, де спершу лікувалися хворі із виявленим коронавірусом (варвинська сім`я з трьох осіб, старший – помер), з минулої суботи, 25 квітня, залишалися в самоізоляціі у своєму відділенні. Для інфекціоністів вона поки що триває, бо  станом на ранок 1.05 результати їх тестування ще не надходили.

Ізольовані працівники з розумінням поставилися до необхідності пройти застережні заходи, проте говорять про те, що такої ситуації могло б не виникнути, аби всіх пацієнтів з підвищенням температури заклад одразу приймав як потенційно хворих на коронавірус. Також наголошували на необхідності тестування й тих змін, що працювали з пацієнтами до них, та всіх рентгенспеціалістів.

Як інформує Ю. Полонець, таке тестування проводиться всім медикам, які могли контактувати із хворими.

Є. Зима, фото варвинських медиків із соцмережі.