Переселенці: життя продовжується, шукаємо роботу…

 

Внутрішньо переміщені особи можуть зареєструватися та отримувати послуги служби зайнятості щодо сприяння в працевлаштуванні. Ті з них, хто не змогли припинити трудові відносини з роботодавцем за попереднім місцем проживання, можуть зробити це в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості заяву на ім’я роботодавця за формою https://bit.ly/3L4NA4u.

Про це центр зайнятості повідомить роботодавця, територіальні органи Пенсійного фонду та Державної податкової служби. Датою звільнення вважатиметься день, наступний за днем подання такої заяви.

Яку ж роботу можна знайти нині  на Чернігівщині?

Станом на  травень в області  налічувалося до 400  вакансій. Серед них є й високооплачувані: лікар загальної практики-сімейний лікар (25 000 грн), м. Бобровиця, Ніжинський район; головний бухгалтер (24 000 грн), м. Корюківка; майстер будівельних та монтажних робіт (20 000 грн), м. Прилуки; тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (20 000 грн), смт Талалаївка, Ніжинський район; водій автотранспортних засобів (20 000 грн), смт Талалаївка, Ніжинський район; машиніст екскаватора (18 000 грн), м. Ніжин та інші.

База служби зайнятості    показує вакансії і у Варві. Це швачка (взуттєве виробництво) – 8 тис. грн, експедитор товарів – близько 7 тис. грн, сімейний лікар, лікар-педіатр – по 20 тис. грн.

Докладніше – на інтернет-ресурсі ОЦЗ https://chg.dcz.gov.ua/.

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).