Пам’яті Володимира ВОРОШОВА

Прощання із загиблим воїном відбудеться у суботу, 21 травня.

Жалобний мітинг, приурочений вшануванню пам’яті Володимира Ворошова, відбудеться  на центральній площі Варви біля 15:00.

Загиблі воїни Варвинщини

Не стало Володі ВОРОШОВА

Хороброго патріота нашої Варвинщини та усієї України. Язики смертельної російського агресії випалили молодечу душу сина своєї Батьківщини…

Почався ж життєвий шлях Ворошова Володимира Сергійовича 11 лютого 1999 року в місті Суми. Навчався Володимир у Варвинській районній гімназії, по закінченні 9 класів якої вступив до Роменського коледжу.

В період з 2018-ого до 2019-ого проходив строкову військову службу.  2020-2021 – перебував на контрактній службі. Захищав нашу Батьківщину в зоні АТО.

Коли на територію суверенної України із кривавою повномасштабною війною увірвалася РФ, Володимиру було лишень 23. Цей юнак став на захист нас з вами, аби ми жили у вільному суспільстві, у самодостатній та сильній країні. Володимир за це віддав своє життя, яке мав би щасливо прожити. Діждати дітей, онуків та померти у глибокій старості. Проте, так сталося, що маховик смерти забрав душу Володимира під Терновою на Харківщині 16 травня.

Вічна пам’ять нашому земляку, Варвинська селищна рада і вся громада Варвинщини висловлюють щирі співчуття батькам і  родині загиблого Героя.

Схилімо голови у скорботі за полеглими синами Варвинщини. 

Вічна пам`ять Захисникам України!