Пам’яті Костянтина КРОПИВИ

Прощання із загиблим воїном відбудеться у вівторок, 17 травня. Прощальна  церемонія розпочнеться  о 10:30 вдома (Варва, вул. Зарічна, 16), далі – Храм Різдва Пресвятої Богородиці смт Варва, кладовище на “Зарічці”.

Загиблі воїни Варвинщини

Герої не вмирають! Їхні душі сяють найяскравішими барвами на небесах української вольності, незламного патріотизму та надії на кращу долю майбутніх поколінь. Вони завжди поруч з нами! Вони відгукуються у наших серцях, спогадах, душі великого народу  нескореної країни!

Він був майором і йому було лише 32… Істинний герой нашої країни, варвинець Костянтин Юрійович КРОПИВА народився 16 лютого 1990 року. Закінчив Варвинську ЗОШ I-III ступенів. На військовій службі Костянтин перебував із 2014-го року. По закінченню Національного Університету оборони України ім. Івана Черняховського проходив службу в 14-ій бригаді, згодом  переведений у 28-у.  В цей час був командиром механізованого  батальйону.

Свою душу Всевишньому Костянтин віддав за долю майбутнього нескореного  покоління українців. Смерть наздогнала Костянтина Кропиву 15 травня біля четвертої  ранку при виконанні бойового завдання у Херсонській області…

Без батька залишилося двоє дітей.

Вічна пам’ять нашому земляку, Варвинська селищна рада висловлює щирі співчуття батькам і  родині загиблого Героя.

Схилімо голови у скорботі за полеглими синами Варвинщини. 

Вічна пам`ять Захисникам України!