Пам`яті Артема ЛЮБЧИКА

Увага, оновлена інформація:

Прощання із загиблим воїном Артемом ЛЮБЧИКОМ  відбудеться у вівторок, 31 травня. Прощальна церемонія розпочнеться об 11:00 вдома (смт Варва, вул. 900-річчя Варви, 37), потім – жалобний мітинг на цетральній площі селища. Поховання відбудеться на новому кладовищі.

Загиблі воїни Варвинщини

Знову жахлива звістка. Варвинщина втратила юного сина, який поповнив ряди небесних героїв. 26 травня 2022 року, при виконанні бойового завдання в Донецькій області, своє молоде життя за Батьківщину віддав двадцятирічний воїн ЛЮБЧИК Артем Олександрович.

Любчик А. О. народився 3 листопада 2001 року в м. Корюківка Чернігівської області.

В 2019 році закінчив 11 класів Варвинського ліцею №1. Потім навчався в Чернігівському національному технологічному університеті за спеціальністю «геодезія і землеустрій».

У серпні 2021 року Артем Любчик вступив на військову службу за контрактом захищати цілісність України…

Чесний, доброзичливий, енергійний, Артем користувався повагою і авторитетом. Мав багато друзів, був чудовим сином, братом, внуком. Він проявив себе сміливим, відданим, гідним героєм рідної країни. Запам’ятаємо його як справжнього захисника Вітчизни.

Варвинська селищна рада і вся громада Варвинщини висловлюють глибоке співчуття рідним, близьким з приводу непоправної втрати.

За повід. селищної ради