Окраса свіжого номера варвинської газети – колектив селищного магазину Луданих

Цього тижня професійне свято відзначать працівники сфери торгівлі. Отож, окрасою свіжого номера нашої газети стали уважні й професійні продавчині  із селищного магазину Нелі Луданої. Чимало добрих слів лине від клієнтів і на адресу господині закладу: вона зробила його популярним у селищі  і дбає про красу поряд  та комфорт для людей.

Як завжди, пишемо про перебіг війни в країні, життя в громаді, публікуємо дописи  талановитих земляків,  подаємо корисні консультації і приватні оголошення.

Якщо Ви прогавили піврічну передплату на найближчу місцеву газету – Варвинську, замовити її  можна і з подальших місяців, звернувшись до працівників стаціонарних і пересувних відділень “Укр­­­­пошти”, передплатити  на сайті “Укрпошти”

https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=93248&search=%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE+%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8&type=regions&code=500000024

Якщо не маєте змоги отримувати друковану газету поштою, її можна придбати у магазинах у Варві: В. Рептюха по вул Шевченка, родини Небратів – у мікрорайоні “Нафтовик”, вул. Миру, у агромагазині “Садиба” – вул. Шевченка. Вартість примірника – 6 грн.

Електронну версію газети можна замовити, надіславши заявку на скриньку varvaslovo@gmail.com