НОВЕНЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС ПРИБУВ ДО ВАРВИ

Добра новина

Сьогодні у громадівському відділі освіти хороша й хвилююча новина – із Черкас  до Варви прибув новенький сучасний шкільний автобус, який вже з початку навчального року  вийде на робочий маршрут. Його придбання здійснено коштом селищного бюджету – близько 1,9 млн грн – з метою покращення якості  підвезення учнів і педагогів у ареалі діяльності Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ще 400 тис грн селищною радою виділено на капітальний ремонт другого озерянського автобуса, який теж приступить до роботи невдовзі. Тож ці дві транспортні одиниці – нова і суттєво поновлена, забезпечать оперативний і зручний підвіз школярів із Брагинців, Мармизівки і Кухарки до Озерянської школи. До речі, у Брагинцях, на проблемній ділянці дороги, також ведуться ремонтні роботи, що зробить цей маршрут швидшим і безпечнішим.

Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва разом з представниками відділу освіти  прийняли і оглянули автобус. Жіноче око радують комфорт у салоні, який ще не встигли розчохлити від заводського пакування, і барвисті кольори автобуса, а чоловіче – його новизна і необхідний функціонал. На радощах очільниця громади випробувала й водійське місце  та подала звуковий сигнал. Кермуватиме ж новим автобусом досвідчений озерянський водій М.П. Мащенко.

Як інформує начальник відділу освіти Володимир Кутовий, планується, що один з автобусів візьме на себе кухарський напрямок, інший – Брагинці й Мармизівку. Із Озерян вони виїздитимуть у ці села по школярів орієнтовно  о 8-ій год. 10  хв., прибуватимуть діти  вже на навчання близько 9-ої ранку, тож про те, що малеча муситиме вставати вдосвіта,  не повинно  бути й мови.

Це сьома транспортна одиниця у освітній галузі громади, про їх вчасний ремонт і якісне обслуговування тут постійно дбають, проте наразі залишається потреба у оновленні наявних мікроавтобусів або у придбанні нового. Тож громада шукає шляхи залучення державного співфінансування на такі цілі.

Текст і фото Є. Зими

This slideshow requires JavaScript.