Нашим воїнам – на Великдень

Усім миром

Варвинська волонтерська група планує черговий виїзд у зону АТО. Цього разу хочемо порадувати наших воїнів домашніми смаколиками на Великдень, який цьогоріч відзначається рано – 8 квітня. Наш орієнтовний маршрут – Волноваський район (Новотроїцьке, Трудівське) на Донеччині – перший «бус», і Святогірськ, Слов’янськ, Краматорськ, Попасна, Світлодарська дуга, куди сподіваємося спорядити другий автомобіль. Тож запрошуємо озватися рідних військовослужбовців, котрі несуть службу за маршрутами слідування, повідомити місце служби і контактні телефони. Постараємося відвідати всіх, кого зможемо.

Волонтерська група запрошує до збору допомоги всіх небайдужих земляків, хто може підтримати продуктовими передачами, домашніми стравами і великодньою випічкою. Як завжди, вдячно приймемо допомогу пальним і коштами, адже Паска – за два тижні, а у волонтерських баках порожньо.

Шановні земляки, давайте разом з нагоди великого й світлого християнського свята подаруємо нашим захисникам смачні великодні кошики і відчуття свята, підтримки, єдності. Збір передач – орієнтовно у п’ятницю, 6 квітня.

Я. Борщ, представниця волонтерської групи

Контактні телефони організаторів поїздки – 095-47-84-790 (Яна Борщ),

066-37-93-804 (Віктор Бор­сук), 095-86-52-297 (Олексій Балаба).

На фото Н.Паляниці: старшокласники Варвинської ЗОШ, де теж діє волонтерський осередок. Торік школярі зі своїми наставницями-педагогами напекли воїнам з півсотні пасочок.