НАШ ДОЗЕМНИЙ УКЛІН МУЖНІМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ ВСІХ ПОКОЛІНЬ І ВОЄН

Наближається квітучий травневий день 9 Травня. День, коли увесь український народ, в кожному місті і селі, десятиліттями вшановував тих, хто здобув Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Але цьогорічний, 77-ий, рік Перемоги прийшов до нас в умовах жахливої, надзвичайно жорстокої війни Росії проти нашої України. Події 1939-1945 рр. не стали для кремлівської верхівки уроком, не дали розуміння, наскільки важливо всім народам жити у мирі і злагоді.

Сьогодні, коли ллється кров безневинних людей, коли гине цвіт української нації, коли рашисти знищують наші міста і села, увесь український народ піднявся на захист своєї незалежності.

Наш доземний уклін нашим мужнім захисникам України усіх поколінь і воєн. Віримо, що з такими Збройними силами, з таким народом, з такою світовою підтримкою наша держава збереже свій суверенітет і обов`язково переможе. Інакше і бути не може, адже перед нами приклад наших дідів і батьків.

Слава Україні!

Президія організації ветеранів Варвинської СТГ

На світлинах з редакційного архіву:

В останні роки у засвіти відійшли всі фронтовики Другої світової з Варвинщини, які боронили від фашизму народи колишнього Радянського Союзу і Європи. Те, що робить нині рашизм з  Україно, їм, дійсно, краще не бачити…

This slideshow requires JavaScript.