На підтримку припутнянців

Ідея зібрати продуктову допомогу тим громадам, які постраждали внаслідок окупації і на нашій Чернігівщині, у селищній раді озвучувалася не раз, а коли нещодавно отримували продуктові набори від держави – набула конкретних обрисів. Колектив селищної ради відмовився від наборів на користь мешканців багатостраждального села Припутні на Ічнянщині (нині – наш спільний Прилуцький район). Про звірства рашистів варвинцям повідала працівниця місцевого відділу культури Наталія Ющенко, котра, відвідуючи малу батьківщину ще до вторгнення, потрапила разом із земляками в окупацію.

Ідею підтримати сільчан-припутнянців озвучила завідуюча відділу організаційно-кадрової роботи селищної ради Олена Шульженко і взялася за організаційні питання, а колеги-радівці її підтримали. Також під час видачі допомоги варвинцям у селищному БК кожен охочий міг залишити свою частку на цю добру справу.

І ось минулого тижня у Варві побували представники деокупованого ічнянського села на чолі з керуючим місцевого сільгосппідприємства Олександром Михайловичем Ющенком, який дуже опікувався виживанням сільчан у час окупації, усіляко підтримує їх і нині. Керівники Варвинської селищної ради тепло поспілкувалися з припутнянцями, а чоловіки колективу оперативно завантажили зібрану допомогу. Крім продуктових пайків, варвинці поділилися запасами інших продуктів – олія, борошно, заморожене м’ясо тощо, та налаштували чималий вантаж одягу.

А припутнянці здивували варвинських колег чудовим гостинцем – на знак подяки привезли кошик першої червневої полуниці, якою завжди славилася ягідна Ічнянщина.

Як зазначає Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, нашу місцевість оминуло таке лихо, як окупація, ми маємо змогу стабільно працювати і більш-менш нормально долаємо економічні труднощі, тож наш святий обов`язок допомагати тим українцям, кому нині важче.

Кожен, хоч і невеликий, внесок у спільне виживання і майбутню перемогу важливий.

Є. Зима, фото С. Кармазіна: із О. Ющенком спілкуються В.Саверська-Лихошва та В. Гармаш.

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).