Між Черніговом і столицею

Новини. Чернігівщина

Вже п’ятий відрізок дороги по альтернативному маршруту від Чернігова до Києва закриваємо суцільним асфальтобетоном.

Нагадуємо, продовжуються роботи з покращення проїзду по маршруту між обласним центром та столицею України.

🛣Раніше рух транспорту йшов напряму по дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, яка як раз була у процесі капремонту та більш придатна до навантаження від великоваговиків. Зараз через зруйновані мости через річку Десна транспорт рухається дорогами регіонального та територіального значення.

🏗Дорогу Р-69 мали плани ремонтувати капітально цьогоріч, але через бойові дії їх відклали. Нині проводимо аварійний ремонт. Наразі тут вже збудували два тимчасових об’їзди біля зруйнованих мостів. Зараз латаємо окремі вибоїни, на найгірших ділянках – укладаємо суцільний шар асфальтобетону.

🚗Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватись правил безпеки дорожнього руху.

💥Увага! В області триває робота з розмінування територій. З часу початку бойових дій на території Чернігівської області надзвичайники вилучили понад 24 тисячі вибухонебезпечних предметів. Застерігаємо, що в межах дорожнього покриття та в смугах відведення автомобільних доріг також можуть знаходитись вибухово небезпечні предмети, у зв’язку з чим закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути особливо обережними на вищевказаних складових елементах автомобільних доріг. Про небезпечні знахідки обов’язково повідомте відповідні служби.

За повід. Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).