Місцевого жителя засуджено за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі

Інформує прокуратура

Прилуцькою окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом пропозиції службовій особі надати їй неправомірну вигоду (ч. 1 ст. 369 КК України).

Під час судового засідання прокурором доведено, що житель с. Озеряни Прилуцького району Чернігівської області   пропонував надати неправомірну вигоду в розмірі 7000 грн., а в подальшому 10000 грн.  працівникам поліції,  які являються службовими особами правоохоронного органу, за не вчинення ними відносно себе дій, що пов’язані з використанням наданого службового становища, а саме : не складання відносно себе протоколу про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП та в подальшому не винесення відносно себе постанови про адміністративне правопорушення.

Вироком Варвинського районного суду Чернігівської області особі  призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 грн.

Вирок законної сили не набрав.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прилуцька окружна прокуратура.