Минула доба в громаді – відносно спокійна

За повідомленням селищної ради, минула доба у Варвинській громаді (станом на ранок 28.02.) пройшла відносно спокійно. Із нештатних ситуацій – неподалік Срібного та Охіньок були розбиті колони ворожої техніки, під Ладаном затримано двох втікачів – ворожих військових і передано їх у Прилуки,  за інформацією з Прилуцької РДА двічі вмикалася тривожна сирена. Якщо погано чути її звук, орієнтуватися слід на прилуцьке радіо ТІМ FM Прилуки 95,7 гц та інтернет-сторінки селищної ради.

Нагадуємо, коли звучить сирена (5 хвилин безперервий сигнал) – слідувати в укриття. Три короткі гудки – відбій тривоги.  

У комендантську годину  (18.00-5.00) патрулювання у селищі та громаді посилено. У Варві  із числа охочих добровольців на чергування вийшли  близько пів сотні осіб. Вони контролювали дотримання громадського порядку. На виїздах із селища та інших населених пунктів облаштовано блокпости. Харчуванням і всім необхідним всіх задіяних на чергуванні централізовано забезпечує селищна рада. Свою допомогу надають сільгосптовариства, підприємці, небайдужі варвинці.

Патрулі наголошують всім на неухильному дотриманні комендантської години і заборони переміщення за населені пункти (шляхи заміновано). Легковажачи власною безпекою і створюючи додаткове навантаження черговим, громадаяни перебувають на вулиці у комендантську годину, рухаються шляхами.

Ситуація в країні і в області залишається складною. Місцева влада просить всіх до її стабілізації зберігати спокій, витримку, дотримуватися зазначених правил.

Цілодобова гаряча лінія селищної ради – 095 0012343 (прохання не перевантажувати неперевіреною інформацією).