МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 7.03

Як інформує селищна рада, протягом  неділі і ночі на понеділок у громаді минулося без надзвичайних ситуацій, вночі один раз оголошувалася повітряна тривога.   

  • Спостережні пости працюють, у населених пунктах налагоджено патрулювання, населення активно долучається до волонтерства. Є світло, газ, вода, над усуненням проблем з інтернетом працюють спеціалісти.
  • За минулу добу  суттєвих порушень громадського порядку не було. Напередоні глова громади оприлюднила попередження, що до нетверезих громадян буде вжито суворих заходів, на потреби армії  вилучатиметьсч транспорт тих, хто буде затриманий у такому стані.
  • Для торгівлі діє заборона на продаж алкоголю, обмеження на відпуск продуктів в одні руки, продаж має здійснюватися із застосуванням терміналів.
  • У селищній раді і волонтерському пункті в телекомі триває збір продуктів тривалого зберігання, теплих речей, білизни тощо. Є постійна потреба у матеріалах для маскувальних сіток, пошиву білизни, на бинти. Оголошення про термінові збори подаються на сторінках селищної ради, газети, у групах соцмереж.

Зберігаймо спокій  і витримку, робімо кожен свою справу на підтримку наших воїнів і забезпечення безпеки громади – просять усіх варвинців місцева влада, захисники і волонтери.