МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 6.03

Як інформує селищна рада, була вона спокійною – злагоджено працюють блокпости, патрулі у населених пунктах (готовність чергувати висловили сотні варвинців), населення активно долучається до волонтерства.

Є світло, газ, вода, над усуненням проблем з інтернетом працюють спеціалісти. Повітряна тривога по Варвинщині не оголошувалася.

На жаль, коли країна в такій скруті, у кількох регіонах тривають бойові дії і авіаобстріли, у нас патрулі змушені “воювати” з п’яними. Вчора у комендантську годину було затримано таких молодиків на автівці. Як зазначає, голова громади, у таких випадках транспорт буде вилучатися. Діє заборона на продаж алкоголю, тож місцева влада закликає всіх ставитися до цього з усією серйозністю.

У селищній раді і волонтерському пункті в телекомі триває збір продуктів тривалого зберігання, теплих речей, білизни тощо. Є постійна потреба у матеріалах для маскувальних сіток, пошиву білизни, на бинти. Оголошення про термінові збори подаються на сторінках селищної ради, газети, у групах соцмереж.