МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 5.03.

За інформацією селищної ради, минула доба (станом на 5.03.) безпосередньо в самій громаді була  відносно спокійною –  патрулі несуть службу, надзвичайних ситуацій на території громади  не було. 

  • Ніч минула без сигналів тривоги. Проте чергування щодо оповіщення ведеться. Тривають авіаобстріли Чернігівщини, Сумщини та ін. регіонів, тож  всі маємо бути напоготові.  Для оперативного інформування населення про повітряну тривогу підсилено сигнал сирени, що вмикається у центрі Варви. Інтернетом інформування відбувається через групу у Фейсбук ПРО100ГРОМАДА та сторінку газети у Фейсбук https://www.facebook.com/slovovarva/  Сигнал тривоги для Варвинщини подається через  радіо  ТІМ FM Прилуки 95,7 гц., телеграм канал Чернігівської ОДА https://t.me/chernigivskaODA
  • Наразі є нагальна потреба у маскувальних сітках, їх плетуть у варвинських ліцеях. ПОТРІБНІ ТЕМНІ ТКАНИНИ І ВІЛЬНІ РОБОЧІ РУКИ.
  • Сьогодні зранку відмічаються перебої з інтернетом від Укртелекому та інших провайдерів, проте відновлювальні роботи ведуться. Радимо заощаджувати мобільний інтернет: не дивитися постійно відео, краще періодично переглядати новини і місцеві повідомлення з перевірених джерел.
  • Нагадуємо, що розпорядженням голови громади обмежено відпуск продуктів харчування в одні руки у торговельній мережі, ведеться робота з підприємцями, щоб постачання товарів відбувалося безперебійно, розрахунок здійснювався із застосуванням безготівкових терміналів. В установах і підприємствах громади здійснено виплату заробітньої плати наперед, щодня у визначені години працюють відділення Ощадбанку, Укрпошти.
  • Волонтери і селищна рада продовжують збір продуктів тривалого зберігання для централізованого  харчування тероборони.  Бракує медикаментів і перев’язувальних матеріалів, бинти можна виготовляти із випраної постільної  білизни.
  • Блокпости на ключових шляхах громади діють, відлагоджено чергування. Їх головна місія – інформувати військових і місцеву громаду про надзвичайні ситуації, пересування техніки тощо. Селищна рада просить всіх з розумінням ставитися до непростої роботи чергових, не створювати конфліктних ситуацій, дотримуватися правил перетину блокпостів.
  • У населених пунктах протягом комендантської години (18.00-6.00) чергують патрулі.
    Протягом доби на території Варвинської громади все було відносно спокійно.

Зберігаймо спокій  і витримку, робімо кожен свою справу на підтримку наших воїнів і забезпечення безпеки громади – просять усіх варвинців місцева влада, захисники і волонтери.