МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 21.03.

Як йшлося на оперативній нараді при голові громади 21.03, на території Варвинщини протягом вихідних суботи і неділі ситуація залишалася стабільною, надзвичайних ситуацій  не було, громадський порядок підтримувався силами добровільних патрулів, поліції, спостережних постів.

Комендантська година – за розпорядженням Прилуцької військової адміністрації  з 19:00 до 6:00.

  • Як і протягом всього воєнного стану, у громаді готуються щотижнеі гуманітарні вантажі для потреб Прилуцької тероборони, ведеться робота із закупівлі і виготовлення засобів особистого захисту для воїнів тероборони і чергових на постах. Селищна рада та установи і заклади бюджетної сфери збирають благодійну допомогу для придбання волонтерського мікроавтобуса (внаслідок ворожого обстрілу згорів “бус” волонтера, воїна-афганця В.І. Борсука).
  • З 19 березня розпочалися т.з. віялові відключення електроенергії. Як йшлося на нараді, певні проблеми у енергосистемі країни можуть бути у пікові години навантаження. На жаль, графіка відключень немає, вони можливі за потреби, команда надходить із центральної диспетчерської. Телефон чергового диспетчера  РЕМ 095-285-89-35.  Місцева влада та енергетики просять мешканців громади  з розумінням ставитися до ситуації, адже у країні війна. І є немало міст і сіл, де умови значно складніші.
  • Посилено моніторинг наявності продуктів харчування у торговельній мережі і  контроль за цінами на товари. У випадках спекулятивного завищення цін інформація передається районній військовій адміністрації для реагування.