МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 4.03

За інформацією селищної ради, минула доба (станом на 4.03.) безпосередньо в самій громаді була  відносно спокійною – крім оголошення тривоги вдень, надзвичайних ситуацій не було. 

  • Складна ситуація на обороні території Прилуцького району. За офіційною інформацією загинули 2 мешканців громади (з с. Антонівка і Світличне), інформація щодо інших постраждалих уточнюється. Для родин загиблих залучено благодійну допомогу.
  • Для оперативного інформування населення про повітряну тривогу  підсилено сигнал сирени, що вмикається у центрі Варви. Інтернетом інформування відбувається через групу у Фейсбук ПРО100ГРОМАДА та сторінку газети у Фейсбук https://www.facebook.com/slovovarva/  Сигнал тривоги для Варвинщини подається через  радіо  ТІМ FM Прилуки 95,7 гц.
  • Розпорядженням голови громади обмежено відпуск продуктів харчування в одні руки у торговельній мережі, ведеться робота з підприємцями, щоб постачання товарів відбувалося безперебійно, розрахунок здійснювався із застосуванням безготівкових терміналів.
  • Силами волонтерів і селищної ради, підприємців,  благодійників, небайдужих мешканців громади зібрано гуманітарну допомогу  для тероборони Прилуччини, доставка здійснюється сьогодні, 4.03.  Збір допомоги продовжується у волонтерському осередку в приміщенні телекому та в селищній раді. Бракує медикаментів і перев’язувальних матеріалів.
  • Блокпости на ключових шляхах громади діють, відлагоджено чергування. Їх головна місія – інформувати військових і місцеву громаду про надзвичайні ситуації, пересування техніки тощо. Селищна рада просить всіх з розумінням ставитися до непростої роботи чергових, не створювати конфліктних ситуацій, дотримуватися правил перетину блокпостів.
  • У населених пунктах протягом комендантської години (18.00-6.00) чергують патрулі.
    Протягом доби на території Варвинської громади все було відносно спокійно.

Зберігаймо спокій  і витримку, робімо кожен свою справу на підтримку наших воїнів і забезпечення безпеки громади – просять усіх варвинців місцева влада, захисники і волонтери.