МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 18.03

Оперативна обстановка на території Варвинської громади стабільна і контрольована, надзвичайних ситуацій за минулу добу не було, громадський порядок підтримується на належному рівні, повідомляє Варвинський селищний голова В. Саверська-Лихошва.

  • Вчора кілька разів на тривалі періоди оголошувалася повітряна тривога по всьому регіону, аби мешканці прослідували в укриття. Комендантська година за розпорядженням Прилуцької районної адміністрації діє  з 19.00 до 6.00.
  • До оголошеного волонтерами збору благодійної допомоги на придбання волонтерського мікроавтобуса (внаслідок ворожого обстрілу згорів “бус” волонтера, воїна-афганця В.І. Борсука) приєдналася селищна рада, бюджетні установи і заклади громади – нині  організовується  збір коштів.
  • Сьогодні до воїнів Прилуцької тероборони вирушив черговий благодійний вантаж від Варвинської громади (продукти харчування, гігієнічні засоби, білизна). У зборі допомоги активно беруть участь небайдужі мешканці громади. Як і щоразу, підсилює продуктовий набір ТОВ “Журавка”.
  • Напруга у банківському обслуговуванні мешканців громади залишається – працюють відділення “Ощадбанку” та “Приват”, проте нестача готівки, перебої з інтернетом даються взнаки.
  • За домовленістю селищної ради з ключовими місцевими виробниками продуктів харчування підприємці громади можуть поповнювати їх запаси для торгівлі  (Линовицький цукровий завод, прилуцькі – м’ясокомбінат і хлібзавод, Журавський ковбасний цех). За повідомленням Прилуцької адміністрації,  є транспортне сполучення з Ічнянським маслозаводом. Місцева влада просить всіх мешканців без потреби не створювати ажіотажного попиту у торгівлі, не закуповувати зайвих запасів, адже постачання основних товарів налагоджується. Триває робота щодо пошуку  ліків, закупівлі і виготовлення засобів захисту для воїнів.

Зберігаймо витримку, спокій, підтримуймо нашу армію, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування і служб життєзабезпечення грормади, адже всі вони намагаються наближати перемогу, полегшити існування кожного з нас у цей скрутний час.