Минула доба в громаді, 14.03

Як інформує Варвинська селищна рада, протягом минулої доби (неділя)  у   громаді  надзвичайних ситуацій не зафіксовано, спостережні пости працюють на ключових шляхах, у населених пунктах діє ефективне  патрулювання. Населення намагається дотримуватися правил перетину постів, комендантської години і світломаскування.

  • Життєвоважливі комунікації у населених пунктах громади працюють без значних збоїв, окремі аварійні ситуації оперативно усуваються.  Є  газ, вода, триває усунення аварійної ситуації в електромережі селища (частина знеструмлена з вечора неділі), є перебої у роботі мобільних операторів та провейдерів інтернету.
  • Нагадуємо: щоб відновити мобільний зв`язок, якщо ваш оператор наразі не працює, скористайтеся підказкою https://www.varva-slovo.com.ua/yakshho-ne-pracyuye-vash-operator-mobilnogo/
  • У понеділок селищною радою транспортується додатковий вантаж продуктів харчування для тероборони (за місцем служби мобілізованих варвинців).
  • Від агрокомпанії “Кернел” надійшла безоплатна допомога дефіцитною соняшниковою олією. Допомога першочергово розподілятиметься на лікарню, Озерянський стаціонар, малозабезпеченим категоріям населення – підопічним соцслужб, на харчування  воїнів тероборони.
  • Для торгівлі діє заборона на продаж алкоголю, обмеження на відпуск продуктів в одні руки, продаж має здійснюватися із застосуванням терміналів. За домовленістю селищної ради з Линовицьким цукрозаводом підприємці закуповують для магазинів цукор, з Прилуцькими хлібзаводом і тююновою фабрикою – хліб і тютюнові вироби,  ковбасні вироби у мережу постачає ТОВ “Журавка”.
  • У селищній раді і у волонтерському пункті в телекомі  триває збір продуктів харчування тривалого зберігання, перев`язувальних матеріалів, у ліцеях селища небайдужі варвинці, педагоги, молодь плетуть маскувальні сітки і шиють білизну.  Є постійна потреба у матеріалах для маскувальних сіток, пошиву білизни, на бинти. Оголошення про термінові збори подаються на сторінках селищної ради, газети, у групах соцмереж.
  • У суботу відбувся черговий волонтерський рейс до Чернігова, звідки триває евакуація населення (селищна рада надає сприяння у забезпеченні пальним).

Шановні варвинці, нагадуємо: дуже важливо зберігати спокій  і витримку,  кожен з нас має терпляче робити свою справу на підтримку  воїнів і забезпечення безпеки громади.