МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 11.03

Станом на п’ятницю, 11 березня, у  Варвинській  громаді  надзвичайних ситуацій не зафіксовано, періодично лунає повітряна   тривога (сирена у селищі, діє  оповіщення по радіо й на місцевих інтернет-ресурсах), громадський порядок забезпечують патрулі у населених пунктах, свою вахту несуть спостережні пости, повідомляє селищна рада.

  • Життєво важливі компослуги у громаді надаються: є світло,  газ, вода. Окремі аварійні ситуації ліквідовуються якомога швидше (перебої постачання електроенергії у  Кухарці, замикання вуличного освітлення під час поривів вітру у Варві тощо), проте є перебої у роботі мобільних операторів та інтернету.
  • Для торгівлі діє заборона на продаж алкоголю, обмеження на відпуск продуктів в одні руки, продаж має здійснюватися із застосуванням терміналів. У час труднощів з постачанням продуктів харчування суттєву допомогу надають місцеві виробники. Зокрема, ТОВ ” Цукровик”, “Журавка” забезпечують цукром, ковбасними виробами, випікають хліб. Очікується поставка олії від агрокомпанії ‘Кернел”, ведеться організаційна робота щодо закупівель тютюнових виробів.
  • Спільно з волонтерами ведеться робота щодо пошуку і замовлення захисного спорядження для воїнів  тероборони і для чергових на постах. Такі закупівлі здійснюватимуться коштами селищної громади. Хоч погода нині теж випробовує всіх на міцність, блокпости забезпечено “буржуйками”, вагончиками для обігріву (допомога “Укрнафти”, “Дружби-Нової”).
  • У селищній раді і волонтерському пункті в телекомі  триває збір продуктів, перев`язувальних матеріалів, у ліцеях селища плетуть маскувальні сітки і шиють білизну.  Сьогодні чималий гуманітарний вантаж вкотре відвезено прилуцьким захисникам.

Шановні мешканці громади, у цей скрутний час зберігаймо спокій  і витримку, робімо кожен свою справу на підтримку наших воїнів і забезпечення безпеки громади – просять усіх варвинців місцева влада, захисники і волонтери