Магазин із взірцевою роботою персоналу

Вдячне слово

Я люблю своє ошатне селище. Воно вирізняється серед інших своєю автентичністю, компактністю, самобутньою історією, живописною природою, чистим повітрям і привітними людьми…

Після роботи часто прогулююсь знайомими вулицями, а за потреби відвідую магазини. Проте є один із них, куди заходжу майже щодня. Він дивує широким асортиментом та величезною кількістю відвідувачів. Це – магазин «Аврора», що на центральній площі селища.

Чому сюди заходить безліч людей, у той час, як в інших торгових точках практично не буває черг? Чому саме сюди тягне людей, як магнітом?…

Як на мене, таємниця криється в тому, що персонал згаданого магазину перший у селищі оволодів новітніми технологіями обслуговування покупців.

Цей факт і наштовхнув мене на думку поспілкуватись із персоналом. Тож іду…

– Доброго дня, дівчата! Як вам працюється в магазині «Аврора»?

– Багато часу ми проводимо на роботі, тому з легкістю можемо сказати, що магазин – наш другий дім. А як можна не любити свій дім? Тим паче, що в нас склався міцний дружній колектив.

– Скільки продавців та консультантів обслуговують покупців?

– У залі магазину працюють шість осіб. На зміну виходять три – чотири працівниці: розставляємо товар, розвішуємо цінники, допомагаємо покупцям вибрати товар та обслуговуємо їх на касі.

– Бачу, в магазині працюють жінки?… А чоловіки, напевне, виконують ту роботу, яка на перший погляд не помітна?…

– У нашому магазині працюють переважно дівчата, хоча чоловічої сили інколи не вистачає. А взагалі-то в мережі магазинів «Аврора» на різних посадах працюють як чоловіки, так і жінки, а тому ми ґендерної нерівності не відчуваємо.

– Чи всі ви є місцевими жительками, чи в магазині працюють й мешканки інших населених пунктів Варвинської громади?

– На жаль, у Варві роботу знайти важко, а інколи й просто неможливо, проте у нас працюють не лише місцеві дівчата, але й з довколишніх сіл.

– Дуже приємно мешканцям громади, що в її адміністративному центрі є магазин, у якому відвідувачі можуть скупитися за доступними цінами. Чи відчуваєте ви на собі великий наплив покупців, тобто як величезна кількість відвідувачів впливає на ваше самопочуття й настрій?

– У нашому селищі магазин «Авро­ра» надзвичайно популярний, а тому й відвідує його значна кількість людей. Наші продавці з усмішкою допомагають їм: підказують, радять, знаходять потрібний товар…

– Мережа магазинів «Аврора» відома на всю Україну своїми доступними цінами…Що спонукало ваше керівництво зайняти саме цю нішу?

– Так, мережа магазинів «Аврора» – це мережа соціальних магазинів, яка відома на всю Україну. У цей складний час наше керівництво дійсно вважає пріоритетом забезпечення людей необхідним крамом за доступними цінами.

– Обслуговуючий персонал носить форму, навіщо? Це організовує працівників?…

– Так, персонал магазину носить форму тому, що зовнішній вигляд співробітників є обличчям компанії. Коли люди заходять до крамниці, відразу стає зрозуміло, до кого потрібно звертатись за консультацією.

– Відвідувачі вашого магазину відзначають, що продавці проявляють виняткову витримку, високу культуру поведінки, толерантність та ввічливість. А вийшовши з крамниці, кожен із нас, покупців, у душі відчуває приємне задоволення від доброзичливого ставлення обслуговуючого персоналу.

Тож ваш блискучий результат – це підсумок професійних тренувань, вказівок адміністраторів чи володіння культурою поведінки?

– По-перше, ми намагаємось допомогти кожному відвідувачу і це для нас аксіома, яка не підлягає доведенню.

По-друге, до вищезазначеного фактору додається природна людяність, професійний досвід та культура поведінки, і все це разом дає прекрасний результат.

До речі, в компанії є власний навчальний центр, де кожен співробітник безкоштовно може пройти курси та підвищити власну кваліфікацію, щоб стати ідеальним продавцем, адже кредом нашої роботи є вислів: «Все – для людей!»

– Дорогі дівчата, від імені покупців, усіх відвідувачів магазину «Аврора» зичу вам терпіння, дипломатичності й толерантності.

Завжди залишайтесь взір­цевими продавцями, не втрачайте навичок високої культури поведінки та надзвичайної витримки.

Будьте щасливими, будьте успішними, самовіддано працюйте на забезпечення потреб мешканців Варвинської громади, а ми, відвідувачі, глибоко цінуємо та поважаємо вас і з великою вдячністю відвідуємо магазин “Аврора”.

Дякуємо вам, дівчатка. Ви – найкращі!

Марина САВЕРСЬКА

На  фото С. Кармазіна працівниці варвинської “Аврори”: Марина ВИННИЧЕНКО, Вікторія ЧЕПУРКО, Людмила РАЛКО і Вікторія КАШИЧКІНА.