Із перших вуст

Є обнадійливі новини

26 вересня за ініціативи голів виконавчої і представницької влади Варвинщини Любові Долі і Петра Бакуменка відбулася повторна зустріч з віце-президентом ПАТ „Укрнафта” Геннадієм Радченком з питань стану справ на Гнідинцівському ГПЗ і подальших перспектив галузі, котра для району є бюджетоутворюючою. Загострити увагу керівництва „Укрнафти” на проблемі очільники району мали змогу у червні ц.р.

Перша обнадійлива новина, озвучена цього разу Геннадієм Юрійовичем, – саме того дня Держгеонадра нарешті продовжили дію 9 спецдозволів на використання надр, від котрих залежить постачання сировини на Гнідинцівський ГПЗ. Тож видобуток вуглеводнів на законсервованих свердловинах буде відновлено.

Також він запевнив представників Варвинщини, що питання закриття нашого підприємства чи інших підрозділів на теренах району, переспрямування сировини на інші переробні підприємства не розглядається.

Хоч крига скре­с­ла у плані розблокування нафтовидобутку, проте, як відомо зі ЗМІ, у компанії триває внутрішня реорганізація. Очікується, що виробничі підрозділи Чернігівської, Полтавської та інших областей східного регіону увійдуть до єдиного територіального кластеру, організаційна структура якого розробляється. У ході оптимізації виробництва змін може зазнати управлінська структура, а не виробнича чи інженерно-технічна.

Враження ж варвинців від спілкування в „Укрнафті” – обережний оптимізм. Чи вийде ГПЗ на попередні виробничі позиції – покаже час.

Є.Зима