І знову на Варвинщині плюс два хворих

Увага! Увага! Згадаймо всі про карантинні застереження: маски у громадських місцях, ретельна дезінфекція, соціальна дистанція, мінімум контактів! З ознаками хвороби – телефонуйте сімейному лікарю, який повідомить, як діяти далі. Не наражайте інших людей на небезпеку!

До двох лабораторно підтверджених випадків коронавірусу серед антонівчан (у родині “погостювали” родичі із західного регіону), сьогодні, 25.06, додався ще один – з цього ж села, за інформацією РДА.

Також “позитивний” результат має протестований працівник одного із сільгосппідприємств району – виявлено COVID-19 після його відвідин батьківщини на Західній Україні (як стверджують колеги, після повернення з поїздки на роботу працівник не виходив).

Відтак станом на 25.06 Варвинщина має 4 пацієнти зі встановленим діагнозом (всього з початку  епідемії – 26). Триває визначення кола контактних. Зокрема, по антонівському спалаху контактних осіб І хвилі – 25 із числа антонівчан, які зобов`язані самоізолюватися. Як інформують медики, хворі не надали  інформації про контакти із мешканцями   інших населених пунктів, хоча  надходять повідомлення про ширше коло спілкування інфікованих.