Двадцять п’ятий Перший дзвоник

Відгомін свята

Перше вересня – ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості. Ось і Варвинський ліцей №2 – заквітчаний й ошатний, з оновленим ганком – відкрив свої гостинні обійми цього понеділка для учнів та вчителів, батьків, бабусь та дідусів та запросив усіх-усіх на урочисте та по-родинному тепле свято Першого дзвоника. Цьогоріч Першовересень для ліцею №2 по-особливому святковий! З теплим, ласкавим промінням золотого сонечка завітав сюди з Днем знань і славний ювілей – 25 років з дня відкриття навчального закладу.

Свято першого дзвоника в ліцеї №2 (колишня гімназія) завжди змістовне і проходить по-домашньому тепло. І цього разу на подвір’ї крім школярів, вчителів та батьків зібралися ті, кому це свято близьке. Спочатку звучить весела шкільна музика, а далі на шкільному подвір’ї з’являються головні герої свята – одинадцятикласники зі своїми класними керівниками Тетяною Приліпко і Надією Шукай, а за ними ще зовсім маленьких, незібраних і розгублених першачків вивели на святкову лінійку класоводи Тетяна Артюх, Лідія Косенко разом з вихователями Тамарою Міхно і Вікторією Рубан.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Для першачків і одинадцятикласників це свято було особливе. Адже малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен із яких розумів, що це їхня остання першовереснева лінійка в рідній школі, незабаром вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – школу. Тож залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше. Вони вручили значки ліцеїстів своїм молодшим друзям, які щойно переступили поріг цього навчального закладу.

Чудові подарунки до Дня знань отримала малеча від депутата обласної ради, голови обласної організації Аграрної партії Сергія Гайдая, агрокомпанії «Кернел» і Радикальної партії Олега Ляшка. Також отримали подарунки від радикалів й одинадцятикласники.

Директор ліцею №2 Василь Небрат привітав присутніх із початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів цього закладу. Зі словами привітань та побажань успіхів виступила і селищний голова Валентина Саверська-Лихошва. Всім учням ліцею вона побажала міцного здоров’я, миру, успіхів у навчанні, нових перемог та щоб радували успіхами і вчителів, і батьків.

Букетами, найкращими побажаннями цього дня ліцеїсти вітали своїх вчителів, працівників школи та гостей свята. І ось нарешті настала найурочистіша мить. Усі з нетерпінням чекали лункого голосу першого шкільного дзвоника, який сповістить про початок нового навчального року – нової сходинки на шляху пізнання. Право подати перший дзвінок було надано першокласникам Ярославі Макух, Ані Тупиці, Миколці Ройку і Дмитрику Грицику та одинадцятикласникам Тетяні Семенченко і Ігорю Почепу. В цю хвилюючу мить срібний голос шкільного дзвоника злився радісною піснею з дружніми оплесками всіх учасників дійства. Шкільний рік розпочався! Право першими зайти до гімназії, щоб побувати на своєму першому в житті уроці в якості школяра і відкрити двері в широкий світ знань, у супроводі учнів одинадцятих класів було надано першокласникам. За ними на перший урок у свої класи пішли й інші.

Текст і фото Н.ПАЛЯНИЦІ