ДОДАТКОВИЙ “КИСЕНЬ” ВІД МИКОЛИ БОЙКА

Добра справа

Підтримку місцевої медицини не популістичним лементом, а конкретними справами продовжує відомий місцевий аграрій – керівник сільгосптовариства “Прогрес” і депутат Варвинської селищної ради з фракції “Рідний дім” Микола Бойко. Днями Варвинська ЦРЛ отримала від нього та колег ще два кисневі концентратори, отож на рахунку меценатів-прогресівців вже чотири такі важливі у час пандемії дихальні апарати. Вартість одного – більше 40 тис. грн, кисень подається одразу двом пацієнтам.

Варвинські медики щиро дякують всім – від меценатів, котрим посильно допомагати медзакладам технікою, і місцевої влади, яка здійснює співфінансування потреб лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, до кожного небайдужого мешканця громади, хто не шкодує гривні і доброго слова на підтримку людей у білих халатах. Разом, свідомо, у єднанні зусиль подолаємо хвороби і негаразди – закликають вони.

Як інформує директор Варвинської ЦРЛ Юрій Полонець, наразі заклад має вже 20 кисневих концентраторів – з попередніх придбань лікарні, наданих благодійниками і придбаними за кошти місцевих бюджетів. Апарати розраховані на 1-2 пацієнти, тож кисневою підтримкою забезпечено щонайменше 25 “ковідних” ліжок. Станом на 4 січня в лікарні допомога надається 10 пацієнтам.

Медики вкотре закликають всіх нас до дотримання протиепідемічних застережень, ретельної особистої гігієни і здорового способу життя, уважного ставлення до власного здоров`я. У випадку хвороби – не легковажити самолікуванням, а слідувати рекомендаціям лікаря.

Є. Зима, фото автора

На світлині: лікар-інфекціоніст Яна Хілобок та Микола Бойко під час вручення техніки у листопаді 2020-го року. Як медики раді підтримці і допомозі – не сховає навіть масочка.