Брагинцівська «Горлиця» на фестивалі у Пісках

Знай наших!

Відповідно рішення Де­партаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації 9-10 червня 2018 року в с.Піски Бахмацького району проходив п’ятий Все­український фестиваль “Відро­дження українського села, його духовності і культури”, до якого долучилися і представники Варвинщини. Це – майстриня народної творчості Світлана Миколаївна Малошевич та ансамбль української народної пісні “Горлиця” Брагинцівського сільського будинку культури, керівник Валентина Стеценко.

За результатами фестивалю “Горлиця” була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за підтримання і укріплення духовних та культурних традицій українського народу – за підписом заслуженого діяча мистецтв України поета-пісняра Степана Петровича Галябарди, заслуженого діяча мистецтв України, композитора Ігора Білика та соліста гурту “Смоляни” Романа Кизюна.

Керівник та учасники ансамблю “Горлиця” висловлюють подяку за надану допомогу в організації та перевезенні колективу до місця проведення фестивалю – голові Брагинцівської сі­льської ради Андрію Івановичу Влахну та ком­панії KERNEL.

Працівники відділу культури та КЗ “Варвинський будинок культури” Варвинської селищної ради вітають колег-брагинчан. Бажаємо вам міцного здоров´я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях! Нехай ваша творчість і надалі не знає кордонів, лине від серця до серця та єднає нас в ім’я щасливого майбутнього. Ми впевнені, що ви й надалі докладатимите зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Всім вам життєвих гараздів, мирного неба та достатку у ваших родинах.

З повагою Р. Бузикевич,
начальник відділу культури  Варвинської селищної ради