АКТИВНІСТЬ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ

Знай наших!

Відбулась десята спартакіада працівників ПАТ «Укрнафта» на базі готелю «Рута» смт Затока Одеської області. Основним її завданням було залучення працівників до активних занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя.

Перший етап підготовки здійснювали первинні профспілкові організації разом із структурними підрозділами ПАТ «Укрнафта». Другий етап – фінальні змагання працівників ПАТ «Укрнафта» – ОПКП ПАТ «Укрнафта».

Безпосереднє проведення змагань покладалось на суддівську колегію з відповідних видів спорту, затверджених ГО ФСТ «Спартак», голів первинних профспілкових організацій й інструкторів з фізкультури та спорту при профкомах. Ми представили команду на чолі з інструктором зі спорту О. Левченком.

У програмі змагань значилися волейбол, міні-футбол, шахи, настільний теніс, пляжний волейбол (жінки), шашки, гирьовий спорт, армреслінг, перетягування канату. До участі в поєдинках долучилися сім НПР – Охтирський, Долинський, Полтавський, Надвірнянський, Чернігівський, Бориславський, Київський.

Чернігівський нафтопромисловий регіон представили працівники НГВУ «Чернігівнафтогаз» «Укрнафта» буріння Прилуки та Гнідинцівський ГПЗ. Активними учасниками були працівники нашого заводу. У змаганнях з волейболу – Максим Заворотний та Сергій Тудель; з настільного тенісу – Наталія Кліменко; з міні-футболу – Ярослав Скрипка, Олексій Галушка, Олександр Нагнойний, Олексій Калантиренко та працівник НГВУ Сергій Кропива; з пляжного волейболу – Інна Цопа, Наталія Марцінків; шахів – Валерій Палій; шашок – Олександр Скнар.

Приємно відзначить, що наші члени команди стали чемпіонами і призерами Спартакіади. Зокрема, майстер електродільниці Олександр Скнар – чемпіоном з шашок, начальник установки очисних споруд ЦП і СН Валерій Палій зайняв ІІ місце з шахів, начальник ВЗ готової продукції Наталія Марцінків та економіст із збуту І категорії Інна Цопа (жіноча команда з пляжного волейболу) стали срібними призерками змагань. Слід виокремити й нашого земляка Анатолія Оніщенка, який виборов чемпіонський титул у змаганнях з гирьового спорту. Призери були нагороджені медалями та кубками.

Велика подяка та щирі вітання нашим учасникам ювілейної Спартакіади ПАТ «Укрнафта». Олімпійського довголіття вам та молодецької енергії. Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним.

Тетяна ЛЕВЧЕНКО,
голова профкому Гнідинцівського ГПЗ