Тобто інфікування не виявлено ні в кого з цієї групи контактних осіб хворої колеги (жінка проходить лікування в Прилуцькій ЦМЛ).
Як інформує заступник селищного голови Тамара Дейнека, тестування відбулося для колег першої черги контактних, котрі безпосередньо спілкувалися із хворою. Ще 20 осіб з колективу буде протестовано пізніше, у другій черзі контактних.
Серед вже протестованих осіб – переважно працівники на керівних посадах, оскільки мали тісніші контакти із хворою. Нетестовані колеги залишаються на самоізоляції вдома.
