ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики втілюють програму грошової допомоги українським родинам із дітьми, які постраждали через війну

Варто знати

Допомогу можуть отримати родини, які:

  1. Мають трьох і більше дітей до 18 років;
  2. Мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Для отримання грошової допомоги необхідно зареєструватися на сайті register.unicef.org. Заявки на отримання фінансової підтримки можуть також подавати названі батьки або батьки-вихователі.

Заявку розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ та його партнери. Вам повідомлять про рішення, надіславши СМС на номер, який ви зазначите при поданні заявки.

Який розмір допомоги та коли надійде?

  • Сума грошової допомоги на місяць складе 2 200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на 5 осіб. Наприклад, якщо у вашій родині четверо людей, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Або якщо вас п’ятеро чи більше, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, отримаєте 33 300 грн.
  • Виплата допомоги за три місяці відбудеться одноразово, єдиним платежем.
  • Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб. Детальніше про це тут.

Родини відповідних категорій, які проживають на території Варвинської громади,  можуть звернутися до начальника служби у справах дітей Варвинської селищної ради за консультацією. Тел: 066- 400-73-52 – Людмила Ростиславівна Гиленко.

За повід. Варвинської селищної ради 

Матеріал розміщено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).